Konin (lotnisko Kazimierz Biskupi)

Strefa spadochronowa „Sky Camp” – Konin

Lokalizacja
Strefa spadochronowa Sky Camp mieści się na lotnisku w miejscowości Kazimierz Biskupi, położonej o 1h drogi z Poznania, 7 minut od A2, a 10 minut drogi z Konina.

Dojazd:
Jadąc z Poznania, można wybrać 2 drogi: przez autostradę (A2) lub wzdłuż autostrady (droga 92). Jadąc autostradą należy wybrać zjazd Sługocin. Po około 500 m. na rondzie skręcić w prawo kierując się na miejscowość Golina. W Golinie na rondzie znów w prawo, a za 100 m. na światłach w lewo (jest drogowskaz na Kazimierz Biskupi). Następnie około 10 km. prosto (mijamy miejscowość Adamów i Kozarzew). 700 m. za wjazdem do Kazimierza jest ostry skręt w lewo i – już jesteśmy na miejscu.

Strefa zrzutu:

Skaczemy z wygodnego i szybkiego samolotu PAC 750, który pułap 4000 m osiąga w czasie 12 minut! Sky Camp dysponuje również wypożyczalnią spadochronów dla doświadczonych skoczków.

Na terenie lotniska istnieje możliwość noclegu oraz dostępne są sanitariaty. Na miejscu funkcjonuje restauracja oferująca śniadania, obiady i napoje.

Na strefie działa najlepsza w Polsce szkoła spadochronowa „aff.com.pl” prowadzona przez Sebastiana Dratwę oraz Bartosza Staśkiewicza. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem AFF to jest to najlepsze miejsce w naszym kraju!

Ceny skoków w tandemie w 2017 r.

  • PC-6 – 4000m: 700zł
  • Skok kamerzysty/fotografa: 280zł