Włocławek (lotnisko Kruszyn)

Strefa spadochronowa Sky Dive – Włocławek

Lokalizacja
Strefa spadochronowa Sky Dive mieści się na lotnisku w miejscowości Kruszyn położonego ok. 10 km od Włocławka – Fliteclub, hangar nr. 3. Centralne położenie tego lotniska oraz dogodny dojazd z całego kraju czyni tę strefę spadochronową wyjątkowo atrakcyjną. 

Dojazd:
Jadąc samochodem z centrum Włocławka kieruj się na Plac 11 Listopada/E-75 południowy zachód w stronę ul. Stefana Okrzei. Kontynuuj trasę wzdłuż ul. Wroniej a następnie wzdłuż ul. Kruszyńskiej. Na rondzie Falbanka zjedź w trzeci zjazd w Aleję Jana Pawła II. Na rozwidleniu kieruj się na Nową Wieś lub Kruszyn. Jadąc ok. 4 km, w miejscowości Nowa Wieś, zwróć uwagę na znaki kierujące na lotnisko, które znajduje się po lewej stronie drogi.

Strefa zrzutu:
Uruchomiona w 2010r. o dużym i bezpiecznym obszarze jest najnowszą strefą zrzutu w Polsce. Samo lotnisko jak i przyległe do niego tereny zapewniają doskonałe warunki do prowadzenia szkoleń oraz odbycia pierwszych skoków spadochronowych. Mimo stosunkowo krótkiego okresu działalności, za sprawą organizacji corocznych imprez EURO BIG WEY CAMP, strefa spadochronowa we Włocławku stała się europejską stolicą skydaivingu.

Strefa Sky Dive posiada samolot Turbolet L-410 oraz oferuje szeroko rozwiniętą ofertę wypożyczali spadochronów.

Lotnisko posiada najnowocześniejszą infrastrukturę wypoczynkowo szkoleniową, dysponującą miejscami hotelowymi oraz barem. Na terenie lotniska znajduje się także nastrojowa restauracja „Baza Ludzi z Chmur” z ciekawą i smaczną ofertą gastronomiczną. 

Ceny skoków w tandemie w 2017 r.

  • Turbolet L-410 – 4000m: 700zł
  • Skok kamerzysty/fotografa: 250zł

Skoki planowane są w każdy weekend !