uff co to był za tydzień…

W tym samym czasie w Ostrowie Wlkp. „Ojciec Tandem” skakał z Magdą, Anią i Kasią, a dwa dni później z Szymonem w Mirosławicach k. Wrocławia. Działaliśmy również w Chrcynnie k. Warszawy, tam z „Bananem” skoczył Artur. Wszystkim, tym którzy zakosztowali adrenaliny w ten majowy weekend gratulujemy!!!

8-9 maj to Tatra Boogie w Tatrzańskiej Łomnicy. Niestety pogoda troszkę nam pokrzyżowała plany przez co byliśmy zmuszeni do przebazowania śmigłowca do Spiskiej Nowej Wsi. Dopiero w piątek po południu udało nam się wznieść na 4000m i wykonać 5 udanych wylotów. Nasi pasażerowie wykazali się wyjątkową cierpliwością, ale jak to Artur podsumował „przez ten czas spędzony z Wami mogłem lepiej poznać ten sport, przez co skok był o wiele bardziej fascynujący.” Dziękujemy Agnieszce, Arturowi, Natalii, Karolinie, Władkowi i Marcinowi z żoną za przybycie i miło spędzony wspólnie czas.

10 maja już byliśmy w Piotrkowie Trybunalskim. W ten słoneczny weekend skakaliśmy z Turboleta L-410 w PeTe Skydive. W sobotę skoczyli z nami w tandemie Piotrek oraz Paweł, któremu przyjaciele zafundowali skok w dniu „kawalerskiego wieczoru”.

11 maja Turboleta na 4000m opuścili Magda i Mariusz. Więcej fotografii zamieściliśmi w naszej galerii. Zapraszamy!